SKÅL, glas, Simon Gate.1900-talets första hälft.

235920. SKÅL, glas, Simon Gate.1900-talets första hälft.

Gröntonad glasmassa. Slipad dekor av bladverk. Diameter 18,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 026