EINAR WENNBERG. "Aix en Provance", olja på duk, signerad och daterad -92.

235837. EINAR WENNBERG. "Aix en Provance", olja på duk, signerad och daterad -92.

29 x 29 cm.

Einar Wennberg (1936–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

29 x 29 cm.

Einar Wennberg (1936–2004)

Antal besök: 1 833