KARIN BJÖRKLUND. "Varför har du dina fåglar fångna?", färglitografi, signerad och numrerad 3/20.

235781. KARIN BJÖRKLUND. "Varför har du dina fåglar fångna?", färglitografi, signerad och numrerad 3/20.

40 x 30 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 30 cm.

Antal besök: 2 341