737. SLAGLÅSREVOLVER, PEPPERBOX, ALLEN & THURBER.

2353299. 737. SLAGLÅSREVOLVER, PEPPERBOX, ALLEN & THURBER.

Piplängd ca 8,5 cm, kaliber ca 8mm, graverad stommen, kolvsidorna av trä.

Bruksslitage, märken och repor i övrigt GOTT SKICK.

Tema

Höstens vapenauktion 2022

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Höstens vapenauktion 2022

Antal besök: 938