TORSTEN ERASMIE. Hustak, akvarell, signerad 2006.

2353141. TORSTEN ERASMIE. Hustak, akvarell, signerad 2006.

Ramstorlek 28 x 32 cm.

Torsten Erasmie (1940–2018)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramstorlek 28 x 32 cm.

Torsten Erasmie (1940–2018)

Antal besök: 579