BRICKA, spegelglas med förgylld dekor och förgyllt trä, rokokostil.

2351057. BRICKA, spegelglas med förgylld dekor och förgyllt trä, rokokostil.

40 x 26 cm.

Bruksskick.

40 x 26 cm.

Bruksskick.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 146