KRUKA, koppar, 1900-tal.

KRUKA, koppar, 1900-tal.
2350932. KRUKA, koppar, 1900-tal.

Med handtag.

Höjd 27.5, diameter 37 cm.

Brukssltiage, bucklor, märken och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med handtag.

Höjd 27.5, diameter 37 cm.

Antal besök: 447