Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
OIDENTFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, signerad B Åberg, och daterad -65.
234998. OIDENTFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, signerad B Åberg, och daterad -65.
26 x 21 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
26 x 21 cm.
Stadsauktion Sundsvall
835