GUNNAR GREIBER. "Sommarkväll", olja på duk, signerad.

234855. GUNNAR GREIBER. "Sommarkväll", olja på duk, signerad.

Mått 49 x 60 cm.

Skada ram.

Gunnar Greiber (1919–2011)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 49 x 60 cm.

Skada ram.

Gunnar Greiber (1919–2011)

Antal besök: 1 029