754. SLAGLÅSGEVÄR.

754. SLAGLÅSGEVÄR.
2347794. 754. SLAGLÅSGEVÄR.

Piplängd ca 99 cm, kaliber ca 20mm, tillverkningsnummer 204, träkolv med mässingsbeslag.

Skador och slitage, maskhål på kolven, lagningar, renoverad.

Tema

Höstens vapenauktion 2022

Gör en kostnadsfri värdering!
2347794. 754. SLAGLÅSGEVÄR.

Tema

Höstens vapenauktion 2022

Antal besök: 873