GNISTGALLER med TILLBEHÖR, 1900-tal.

234460. GNISTGALLER med TILLBEHÖR, 1900-tal.

Smide, fällbart galler. Höjd 41, längd 128 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 408