LARS-UNO ÖSTERMAN. Skulpturer, 4 stycken, skuret och bemålat trä, föreställande olika fågelsorter på klippor, signerade och daterade 1978-81.

2341360. LARS-UNO ÖSTERMAN. Skulpturer, 4 stycken, skuret och bemålat trä, föreställande olika fågelsorter på klippor, signerade och daterade 1978-81.

Höjd: 8,5-13 cm, längd: 21-22,5 cm.

Smärre slitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage, märken.

Antal besök: 331