THAGE NORDHOLM. I blå sjalett. Olja på duk, stämpelsignerad. Utförd omkring 1971 i Varberg.

2338711. THAGE NORDHOLM. I blå sjalett. Olja på duk, stämpelsignerad. Utförd omkring 1971 i Varberg.

44 x 79 cm.

Oramad.

Thage Nordholm (1927–1990)

44 x 79 cm.

Oramad.

Thage Nordholm (1927–1990)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 191