BROSCH, 935 sterling silver, markasiter samt orientalisk pärla. 1900-tal.

233731. BROSCH, 935 sterling silver, markasiter samt orientalisk pärla. 1900-tal.

Blomsterform med centrerad orientalisk pärla omgiven av markasiter.
4,4 x 3,2 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

4,4 x 3,2 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 277