ERKKI LUTHALA. Måsflock, olja på duk, signerad och daterad 1978.

2337281. ERKKI LUTHALA. Måsflock, olja på duk, signerad och daterad 1978.

Ca 80x95 cm.

Mindre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 80x95 cm.

Mindre märken.

Antal besök: 377