ERKKI LUTHALA. Måsflock, olja på duk, signerad och daterad 1978.

2337281. ERKKI LUTHALA. Måsflock, olja på duk, signerad och daterad 1978.

Ca 80x95 cm.

Mindre märken.

Ca 80x95 cm.

Mindre märken.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 189