KJELL LÖNNÅ. komposition, färglitografi, signerad och numrerad 114/200.

2332356. KJELL LÖNNÅ. komposition, färglitografi, signerad och numrerad 114/200.

Bildstorlek 30x30 cm.

Ej inramad. Fläckar.

Kjell Lönnå (Född 1936)

Bildstorlek 30x30 cm.

Ej inramad. Fläckar.

Kjell Lönnå (Född 1936)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Kassadisk
Antal besök: 108