KJELL LÖNNÅ. komposition, färglitografi, signerad och numrerad 114/200.

2332356. KJELL LÖNNÅ. komposition, färglitografi, signerad och numrerad 114/200.

Bildstorlek 30x30 cm.

Ej inramad. Fläckar.

Kjell Lönnå (Född 1936)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildstorlek 30x30 cm.

Ej inramad. Fläckar.

Kjell Lönnå (Född 1936)

Antal besök: 312