Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
TOM ARVIDSSON. olja på duk, ängeln signerad.
232821. TOM ARVIDSSON. olja på duk, ängeln signerad.
50 x 61 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x 61 cm.
Herrljunga Auktionsverk
1 004