232821. TOM ARVIDSSON. olja på duk, ängeln signerad.

50 x 61 cm.

50 x 61 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Herrljunga Auktionsverk
Föremålsnr
232821

Om auktionshuset

Namn
Herrljunga Auktionsverk
Momsnr
SE969767-037101
Org.nr
969767-0371
Telefon
0735-144000
Adress

Verkstadsgatan 11F
524 31 Herrljunga
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 512