TOM ARVIDSSON. olja på duk, ängeln signerad.

232821. TOM ARVIDSSON. olja på duk, ängeln signerad.

50 x 61 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 61 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 982