COLLIER samt ÖRHÄNGEN, Sterling silver, Hugo Grün, Danmark. 1900-talets mitt.

232809. COLLIER samt ÖRHÄNGEN, Sterling silver, Hugo Grün, Danmark. 1900-talets mitt.

Skålformade länkar med silverpärlor. Stämplade "Sterling Silver, DANMARK, HGr"

1st collier, längd 39 cm.1 par örhängen, 2 x 1,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 125