KOMMOD, metall, 1800-tal.

KOMMOD, metall, 1800-tal.
232659. KOMMOD, metall, 1800-tal.

Lucka i front med bakomliggande hyllor. Höjd 80 cm.

Bruks/åldersslitage, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruks/åldersslitage, rost.

Antal besök: 1 007