FOLKDRÄKT, Norrbotten. 1900-tal.

232532. FOLKDRÄKT, Norrbotten. 1900-tal.

Längd 130 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 130 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 285