BROSCH, 18k guld samt orientaliska pärlor, G. Dahlgren & Co, Malmö. Sekelskiftet 1800-1900. Totalvikt 19 gram.

232071. BROSCH, 18k guld samt orientaliska pärlor, G. Dahlgren & Co, Malmö. Sekelskiftet 1800-1900. Totalvikt 19 gram.

Graverad dekor med orientpärlor. Droppformat hänge.
Längd 7,5, bredd 4,5 cm.

Smärre bucklor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 7,5, bredd 4,5 cm.

Smärre bucklor och slitage.

Antal besök: 1 082