BARNSÄNG, rotting, 1900-tal.

BARNSÄNG, rotting, 1900-tal.
231989. BARNSÄNG, rotting, 1900-tal.

Rotting samt bambu, på hjul. Längd ca 90, höjd 70 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 5 056