ROTTINGSTOLAR samt BORD, 4 delar, 1900-talets andra hälft.

231567. ROTTINGSTOLAR samt BORD, 4 delar, 1900-talets andra hälft.

Rygghöjd på stolar 64 - 82 cm. Höjd bord 52 cm.

Bruks/åldersslitage, sprickor, märken, blekt samt skador på textil.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 068