AXEL OLSON. "Ankarplats" Färglitografi. Signerad Axel Olson, numrerad 3/260.

231551. AXEL OLSON. "Ankarplats" Färglitografi. Signerad Axel Olson, numrerad 3/260.

33x49 cm.
Axel Olson medlem i Halmstadgruppen. Född 1899 avled 1986.

Något gulnad.

Axel Olson (1899–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

33x49 cm.

Något gulnad.

Axel Olson (1899–1986)

Antal besök: 1 573