SOFFBORD, teak, 1950/60-tal.

2313540. SOFFBORD, teak, 1950/60-tal.

Möjligen Ib Kofod Larsen.

Längd 90, bredd 90, höjd 50 cm.

Bruksslitage och repor.

Möjligen Ib Kofod Larsen.

Bruksslitage och repor.

Ort
Sundsvall, Sverige
Placering
Hylla 3. C
Antal besök: 373