Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Sidenmålning, motiv med trana. Kina, 1900-tal. Signerad.
230544. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Sidenmålning, motiv med trana. Kina, 1900-tal. Signerad.
29 x 36,5 cm.
Fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
29 x 36,5 cm.
Fläckar.
Stadsauktion Sundsvall
658