FOTPALL, 1950/60-tal.

FOTPALL, 1950/60-tal.
230524. FOTPALL, 1950/60-tal.

Stoppad sits klädd i svart skinnimitation. Längd 50, bredd 34, höjd 41 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
230524. FOTPALL, 1950/60-tal.

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 854