2305212. - PRESTER, ANSELM. - ”Im Allgäu”, olja på duk.
signerad ”Anselm Prester” nere till vänster, signerad och betitlad på baksidan, ca 50x60cm, inramad, totalmått ca 62x72.5cm
Prester, Anselm (1909-1959).
Prester, Anselm (1909-1959).