HATTHYLLA, metall, funkis, industridesign, 1930/40-tal. Längd 96 cm.

230457. HATTHYLLA, metall, funkis, industridesign, 1930/40-tal. Längd 96 cm.

Längd 96 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 96 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 602