En silver, guldpläterad herrring med blå och vita cubic zirconia stenar, med klockarmband stil axlar.
Mittstenen är en bezel-set ovalslipad rik blå cubic zirconia av 7 x 5 mm ca., ramuppsättning.
De omgivande stenarna är 12 x kanaluppsättning rund vit cubic zirconia med 2 mm diameter vardera, ungefär.
Denna ring är tvåfärgad silver och silver förgylld (guldpläterad), stämplad ”925".
EU ringstorlek: 59. Storbritannien ringstorlek: R. ringhuvud bredd: 13mm.
Total vikt: 8.1 gram.
Som ny/Bra.