BLÅ STEN herring.

BLÅ STEN herring.
2303618. BLÅ STEN herring.

En silver, guldpläterad herrring med blå och vita cubic zirconia stenar, med klockarmband stil axlar.

Mittstenen är en bezel-set ovalslipad rik blå cubic zirconia av 7 x 5 mm ca., ramuppsättning.

De omgivande stenarna är 12 x kanaluppsättning rund vit cubic zirconia med 2 mm diameter vardera, ungefär.

Denna ring är tvåfärgad silver och silver förgylld (guldpläterad), stämplad ”925".

EU ringstorlek: 59. Storbritannien ringstorlek: R. ringhuvud bredd: 13mm.

Total vikt: 8.1 gram.

Som ny/Bra.

Gör en kostnadsfri värdering!
2303618. BLÅ STEN herring.

Total vikt: 8.1 gram.

Som ny/Bra.

Antal besök: 587