BOK ”DALÍ, ARBETET OCH MANNEN”.

2303062. BOK ”DALÍ, ARBETET OCH MANNEN”.

36,5 x 28 x 4,8 cm.
Tusquets förlag. Första upplagan 1984.

Liten brist i vakten, topp.
Signerad och daterad på första bladet av ägaren, med Ex libris.
Bra skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

36,5 x 28 x 4,8 cm.

Liten brist i vakten, topp.
Bra skick.

Antal besök: 373