736. SLAGLÅSREVOLVER, PEPPERBOX.

2302979. 736. SLAGLÅSREVOLVER, PEPPERBOX.

Piplängd ca 7 cm, kaliber c 9mm, kolvsidorna av trä.

Skador och slitage, stukade nipplar, indexerar dåligt, kolvstommen lödd/lagad.

Tema

Höstens vapenauktion 2022

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Höstens vapenauktion 2022

Antal besök: 1 026