TORSO, glas, Bergdala.

TORSO, glas, Bergdala.
2302089. TORSO, glas, Bergdala.

Höjd 17,5 cm. Signerad.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17,5 cm. Signerad.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 769