STOL, sengustaviansk, 1700-tal.

229998. STOL, sengustaviansk, 1700-tal.

Delvis framskrapad originalfärg.

Bruks- och åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 982