HANS ANDERSSON. Litografi, signerad och numrerad 36/100 sam BOK.

229954. HANS ANDERSSON. Litografi, signerad och numrerad 36/100 sam BOK.

32 x 23. Boken "Ett årsvarv i Lappland" skriven av Hans Andersson utgiven av Litteraturfrämjandet 1991 medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 268