AKUSTISK GITARR, Herman Levin Karlsson. 1975.

229672. AKUSTISK GITARR, Herman Levin Karlsson. 1975.

Serienummer 539458. Längd 96 cm. Hårdfodral medföljer.

Bruksslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Repor.

Antal besök: 2 734