SALONGSGRUPP, 5 delar, Empire, 1800-talets sista kvartal.

228891. SALONGSGRUPP, 5 delar, Empire, 1800-talets sista kvartal.

Stomme i mahogny med skurna krön och svarvade ben i front. Stoppad rygg och sits klädd i gul textil. Soffans längd 165 cm.

Sofftyg med fläck, bruks och åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 044