SKÅL, Sterling silver, Wiwen Nilsson, Lund. 1951.

228877. SKÅL, Sterling silver, Wiwen Nilsson, Lund. 1951.

Signerad. Oktagonal form på fot. Höjd 10, diameter 20 cm. Vikt 408 gram.

Bruksslitage. Repor. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Repor. Märken.

Antal besök: 3 661