UNO WALLMAN. Olja på duk, "Natt över Barcelona", signerad och daterad 1956.

228865. UNO WALLMAN. Olja på duk, "Natt över Barcelona", signerad och daterad 1956.

32 x 40 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

32 x 40 cm.

Antal besök: 971