KARMFÅTÖLJ, 1930-tal.

KARMFÅTÖLJ, 1930-tal.
228834. KARMFÅTÖLJ, 1930-tal.

Syrabetsad furu. Blå klädsel.

Bruks/åldersslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
228834. KARMFÅTÖLJ, 1930-tal.

Syrabetsad furu. Blå klädsel.

Bruks/åldersslitage, märken.

Antal besök: 1 489