STARKVINSGLAS, 3 st, "Strikt", Bengt Orup, Johansfors. 1950-tal.

228801. STARKVINSGLAS, 3 st, "Strikt", Bengt Orup, Johansfors. 1950-tal.

Höjd 6 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 6 cm.

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 953