KARMSTOLAR ett par, Karl Johan , 1800-talets första hälft.

228698. KARMSTOLAR ett par, Karl Johan , 1800-talets första hälft.

Stoppad sits, tygklädda.

Fyra stolar med likadan klädsel #228694.

Slitage, slagmärken, fläckar, smutsig klädsel, delvis lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stoppad sits, tygklädda.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 669