Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, Stilleben, signerad.
228364. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, Stilleben, signerad.
38 x 58 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
38 x 58 cm.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
531