TYG, Borås Handvävningsindustri. 1900-tal. 300 x 130 cm.

228158. TYG, Borås Handvävningsindustri. 1900-tal. 300 x 130 cm.

Oanvänd på rulle, etikettmärkt.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 527