KARMSTOL, Rokokostil. 1900-talets mitt.

228063. KARMSTOL, Rokokostil. 1900-talets mitt.

Klädd i grön skinnimitation.

Bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädd i grön skinnimitation.

Bruks/åldersslitage.

Antal besök: 671