SKOMAKARLAMPA med tyngd, glas/porslin, tidigt 1900-tal.

2276614. SKOMAKARLAMPA med tyngd, glas/porslin, tidigt 1900-tal.

Diameter 21 cm
Tyngd och kabelgömma i porslin.

Bruksskick, ej funktionstestad.

Diameter 21 cm

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
H8 - Hylla 8
Antal besök: 60