AXEL PERZON. Fiskebodar, olja på duk, signerad A. Perzon -57.

2276306. AXEL PERZON. Fiskebodar, olja på duk, signerad A. Perzon -57.

49 x 61 cm.

49 x 61 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
T24 - Tavlor 24
Antal besök: 63