BENGT LINDSTRÖM. Litografi, "Cirkusfolk", numrerad 20/40.

227546. BENGT LINDSTRÖM. Litografi, "Cirkusfolk", numrerad 20/40.

Namngiven a tergo. Osignerad.
Bildmått 52 x 65.5 cm.

Sitter löst i ramen. Glidit. Bakpapp släppt från ram. Något gulnad.

Bengt Lindström (1925–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

Namngiven a tergo. Osignerad.
Bildmått 52 x 65.5 cm.

Bengt Lindström (1925–2008)

Antal besök: 1 024