CARL FREDRIK REUTERSWÄRD. "Storviggen", färglitografi, signerad och numrerad 263/300.

2273911. CARL FREDRIK REUTERSWÄRD. "Storviggen", färglitografi, signerad och numrerad 263/300.

Bladstorlek 51x79 cm.

Fukfläckar. Lätt gulnat papper. Ej examinerad ur ram.

Carl Fredrik Reuterswärd (1934–2016)

Bladstorlek 51x79 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Tavelvagn 4
Antal besök: 123