CARL FREDRIK REUTERSWÄRD. "Storviggen", färglitografi, signerad och numrerad 263/300.

2273911. CARL FREDRIK REUTERSWÄRD. "Storviggen", färglitografi, signerad och numrerad 263/300.

Bladstorlek 51x79 cm.

Fukfläckar. Lätt gulnat papper. Ej examinerad ur ram.

Carl Fredrik Reuterswärd (1934–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek 51x79 cm.

Antal besök: 633